alavus....

Heips!!!onko ketään alavudelta täällä!!??olisko missään tulossa mitään bileitä?!alavus top 10 tyttelit!!!=)
2407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kysele sieltä naapuripitäjästä,Tuurista löytyykö bilepaikkoja ja Keskinen varmasti osaa listata tuon top10:n.

Äänestä

bileitä on. Seuraavaksi herrat järkkää keskenänsä ryyppäjäiset kun saavat kuntaliitoksia aikaan. Vittu mitkä bileet saatana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


flower kirjoitti:

Heips!!!onko ketään alavudelta täällä!!??olisko missään tulossa mitään bileitä?!alavus top 10 tyttelit!!!=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu