Henkilökohtainen Avustaja (16 - 30v.)

Isis XII

Hei!

Haluatko tehdä pientä lisätienistiä muutamalla tunnilla viikossa? Mikäli vastasit kyllä, niin älä ohita tätä työpaikkaa.

Etsin katseenkestävää henkilökohtaista assistenttia. Mikäli et ole utelias, ja suoritat pienet toimeksiannot hyvin, niin olet oikea ihminen tähän työhön. Jos koet, että suoriudut juhlien järjestämisestä, ostoksilla käymisestä, edustamisesta tai muista pienistä tehtävistä niin tämä työ on tehty sinulle.

Haen 16 - 30 -vuotiasta naista tai varauksellisesti miestä, hoitamaan tehtäviä minun puolestani tai minun kanssani.

Hakemuksestasi tulee löytyä seuraavat asiat;

- Edellinen työpaikkasi/nykyinen työpaikkasi/opiskelupaikkasi
- Viimeisin työ- tai koulutodistuksesi
- Palkkatoiveesi (huom. tuntipalkka)
- Harrastuksesi (ei pakollinen)
- Valokuvasi
- Kerro hieman itsestäsi

Minä tarjoan:

- Tuntipalkan
- Mielenkiintoisen työpaikan
- Mahdollisen lounas-edun
- Mahdollisen bussi-kortin

Hakemukset sähköpostiin: [email protected]

Mikäli sinut hyväksytään parhaiden hakijoiden joukkoon, siitä ilmoitetaan välittömästi.

4

415

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mikä tilaisuus

      Tulee mieleen elokuva Ottopoika...

      • Esa ja Limdström

        Minulle puolestaan elokuva Tuhlaajapoika (1992)...


    • Isis XII

      Vielä mainitakseni, että työpaikka sijaisee Helsingissä. Mikäli sinut valitaan tehtävään, niin tulet allekirjoittamaan salassapitosopimuksen.

    • Ariel24

      Taita olla mieliterveussairallassa suljetussa osastossa kesäloma,myös asiakaille,niin,että kaikki Napoleonit ja Kuningaita vaapailla jloillla..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      121
      1825
    2. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      99
      1618
    3. Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä

      Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy
      Maailman menoa
      51
      1175
    4. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      46
      1052
    5. Multa sulle

      Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M
      Ikävä
      29
      949
    6. Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?

      Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s
      Ikävä
      47
      866
    7. Nainen, olen tutkinut sinua paljon

      Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm
      Ikävä
      50
      866
    8. Olet myös vähän ärsyttävä

      Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.
      Ikävä
      37
      800
    9. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      56
      788
    10. Onko sulla empatiakykyä?

      Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet
      Ikävä
      38
      777
    Aihe