Karhu
Karhu
11
2200
Vastaukset
- Hilla Mätäs
Joko on teloitettu? Miksei terrori-karhua saada kuriin? kenen on vastuu jos se syö syksyn mustikka sadon?
- Anonyymi
Kerran kävelin metsässä ja yhtäkkiä rupes kusettaan ihan hirveesti. No mitäpä muutakaan ku äkkiä housut pois ja kyykkyyn. Sitten kohta ilmesty karhu ja aattelin että nyt tuli loppu mutta karhu säikähtikin mua ja lähti karkuun tuhatta ja sataa. Ei kai ollu ennen nähny kusevaa ihmistä. Voisko olla täydellisempää ajotusta kusihädälle.
- Anonyymi
Karhujuttuja on kiva lukee Otso-nimisenä.
- Anonyymi
Kaatakaa karhu .
- Anonyymi
Karhu nähty kaupassa!
- Anonyymi
Onko teillä kauppa jossain ? Enhän minä mihenikanssa mökkireissulla ole siellä kauppaa huomannut . Ne pari puotia eivät lie niitä ????
- Anonyymi
Varmaa hiivatulehdus
- Anonyymi
Toinenkin karhu on nähty kaupassa!
- Anonyymi
Sandels!
- Anonyymi
Ja taas karhu!! Tää tuli kotona vastaan
- Anonyymi
Onpas hyviä marjoja! Omnomnomnom... no voi perkele! Mikä siellä perseessä kutiaa niin perkeleesti! Aah, en kestä, nyt pitää raapia! Mutta ei tassut ylety. No sitten kiehnätään maata vasten! No niin, johan rupee helpottaan! Aah, aah, kun helpottaa. Vielä vähän! Noin nyt loppu! Ja sitten taas marjoja suuhun! Omnomnomnom!
https://www.youtube.com/watch?v=hJ78lGrR4hc
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1662747
- 2011997
- 711746
- 921648
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.451514Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91471- 791151
- 811060
- 951019
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes193976