että naisesi menisi miehen kanssa sänkyyn? Tai jos olisit itse mies, hyväksyisitkö että naisesi menisi toisen naisen kanssa sänkyyn? Siis joo... Mulla ja tyttöystävällä on sellanen sopimus että me saadaan mennä miesten kanssa jos siltä sattumalta tuntuu.. Mutta nyt se alkaa allöttämään.. En ole itse tehnyt sitä tässä suhteessa kertaakaan, mutta naiseni kyllä on. Miten sanoa kiltisti että ei enää?
Hyväksyisitkö?
jannika B
6320
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Eihän se tavara siinä kulu,paranee vaan kus saa välillä miestäkin.
Mitä vittua selität? Jos susta tuntuu hyvältä että tyttöäs rassaa jonku vieraan miehen kulli ni voit pitää ne ajatukset ominas. Tätä naista selvästi inhottaa avoin suhde. Siis neuvoni on; lopeta se. Etsi nainen joka haluaa samaa kuin sinä. On turha jäädä suhteeseen jossa itselle tulee paha olo.
Yleensä toi on pettämistä,mut ku te ootte noin sopinu nii en tiiä...ite en kyllä antais lupaa mennä toisten kaa sänkyyn tai pussailla tai suudella tai mitään.Se on pettämistä
Ajatus voisi kiihottaa minua..jos esim. katselisin sitä touhua..mutta en todellisuudessa pystyisi antamaan lupaa
Nimenomaan vitun idiootti, tää on LESBO palsta. Ketään ei kiinosta että annat joidenki miesten kairata sun muijaas
Ootteko te bisset niin tyhmiä, että ette tajua, että tämä on lesbopalsta? Kyllä on taas älykääpiöitä liikkeellä.