Koulutuspäivät kylpylässä

Vonkamies

Oli taas se aika vuodesta jolloin meillä oli firman järjestämä vuotuinen koulutus- ja virkistyspäivä. Tällä kertaa eräässä kylpylässä.

Aamupäivä meni tuskastuttavan hitaasti pomomme jauhaessa yhtiömme visioita, jotka olivat vanhaa P:tä uudessa paketissa. Eikä oloani suinkaan helpottanut edellisenä iltana hankittu kankkunen.

Lopulta pomomme älysi lopettaa luentonsa ja pääsimme nauttimaan virkistysosiosta. Yhteiseen illalliseen oli vielä hyvää aikaa, joten päätimme työ- ja huonekaverini Jorman kanssa lähteä tutustumaan kylpylän palveluihin. Puhtaana olisi sitten mukavampi mennä illalliselle ja lähteä tutustumaan paikalliseen yöelämään.

Kävimme ensin Jorman kanssa ottamassa kunnon löylyt ja siirryimme sitten allasosastolle vilvoittelemaan ja tyttöjä bongaamaan. Pettymyksemme oli melkoinen kun allasosastolla ei ollut muita kuin baarimikko, hänkin miespuolinen. Otimme kuitenkin oluet ja istahdimme alas tuijottamaan tyhjiä altaita. Ihmettelimme mihin firmamme "omat tytöt" olivat hävinneet, tuskinpa heillä nyt koko iltaa meikkaamiseen menee?

Lopulta Jorma sai tarpeekseen ja sanoi lähtevänsä huoneeseen ottamaan pienet torkut iltaa varten. Itse otin vielä yhdet oluet ja siirryin sitten perässä saunaosastolle. Aikaa oli vielä rutkasti, joten päätin käydä tsekkaamassa höyrysaunan. Vetäisin saunan oven auki ja tuijotin hämmästyneenä täydellistä pimeyttä. Sisältä hönkivä eukalyptus-höyry kuitenkin kieli saunassa vielä henkeä olevan, joten astuin rohkeasti sisään ja kapusin lauteille käsikopelolla. Liekö lamppu kärähtänyt, mutta eihän sitä saunoessa valoa tarvitse. Istuin hiljaa ja kuuntelin olisiko saunassa kenties muitakin, mutta kuulin vain ilmastoinnin hiljaisen hurinan.

Istuin hiljaa mietteissäni kun äkkiä tunsin jonkun koskettavan paljasta reittäni. Ajattelin jonkun yrittävän löytää saunasta ulos lauteita seuraten, joten totesin leppoisasti ääneen täällä olevan muitakin. Ei vastausta, mutta tunsin jonkun istuvan viereeni käsi edelleen reidelläni. "Minä olen Janne, mutta kukas sinä olet?" kysäisin, mutta en edelleenkään saanut vastausta. Sen sijaan tunsin käden siirtyvän reittäni ylöspäin kullilleni ja alkaen pehmeästi hieromaan sitä.

Tilanne oli outo, nolo... ja kiihottava. Tuntematon käsi runkkasi kulliani yleisessä saunassa. En oikein tiennyt miten olisin asiaan suhtautunut, mutta kullini tiesi. Se veti täyden asennon. Halusin kuitenkin tietää onko tämä salaperäinen hiplaaja mies vai nainen. Koska hän ei suostunut keskustelemaan kanssani, laskin käteni vastavuoroisesti hänen reidelleen ja hivutin sitä hänen haaroihinsa pahinta peläten. Vierustoverini ei mitenkään estellyt vaan jatkoi kullini runkkaamista päästäen käteni vapaasti kohti intiimejä alueitaan. Huokasin helpotuksesta kun tunsin sormissani vain pelkkää märkää vakoa. Kyseessä oli siis sittenkin se parempi sukupuoli.

Enempää en sitten ehtinyt asiaa miettimäänkään, kun hän äkkiä hivutti itsensä syliini ohjaten kullini haaroihinsa. Nojauduin taaksepäin ja tunsin kuinka kullini solahti märkään, tiukkaan pilluun. Nainen alkoi kiivaan ratsastuksen kullillani ja minä tyrkin sitä syvemmälle pilluun sen minkä pystyin. Minä ähisin ja puhisin, nainen huohotti ja ulisi, ja vittu lätisi ja litisi niin, ettei saunassa mahdollisesti muille oleville taatusti jäänyt epäselväksi mitä pimeydessä puuhattiin.

Kauaa ei yhtymisemme kestänyt kun nainen alkoi väristä sylissäni kuin mandoliininkieli ja minä tunsin että nyt lähtee. Tartuin tiukemmin hänen lanteistaan kiinni ja purskautin satsini hänen sisäänsä. Hetken aikaa istuimme henkeä haukkoen sylikkäin samalla kun hyväilin pehmeästi hänen vatsaansa ja pieniä, mutta terhakoita rintojaan.

Sitten, edelleenkään mitään sanomatta, hän nousi ja hävisi ympäröivään pimeyteen. Huhuilin hänen peräänsä sillä halusin tietää kuka hän on, mutta pimeydestä ei enää kuulunut muuta kuin ilmastointilaitteen hurinaa. Lopulta totesin etten voi ikuisesti leikkiä piilosta, joten poistuin suihkuun ja pukuhuoneeseen.

Jormalle en viitsinyt tapauksesta kertoa mitään, tuskinpa hän olisi sitä edes uskonut. Illallispöydässä tarkkailin "omien tyttöjemme" ilmeitä ja eleitä, josko salainen rakastajattareni olisi ollut joku heistä, mutta en havainnut mitään tavallisuudesta poikkeavaa. Sitäpaitsi ainakin osalla heistä oli muutenkin vähemmän siveellisiä ajatuksia tulevan yön suhteen. Salainen rakastajattareni sen sijaan saattaisi jäädä ikuiseksi arvoitukseksi.

1

13770

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • JAADEDAPIMPPADELAADELAADE

      HMM..NIIN PALJO KUOLUTTA ÖTÖKKÄÄ ETTÄ IHAN KIKULEIT NIPPAA. AAH UH AHH..GLITORISTA NIPPAILEE.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      89
      6062
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      339
      5387
    3. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      22
      2717
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      51
      2625
    5. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      87
      1912
    6. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      105
      1707
    7. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      114
      1591
    8. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      18
      1553
    9. seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen

      Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa
      Kemijärvi
      124
      1474
    10. Olen ihmetellyt yhtä asiaa

      Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm
      Ikävä
      135
      1423
    Aihe