Instagram

Miten sais toimiin Nokian N8 puhelimessa Instagrammin? Jos joku fiksu tietää, niin kerro toki minullekkin..
11204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

ei tule toimimaan n8 puhelimessa Instagram . koska kyseisestä ohjelmasta ei ole apssia sille. sovelluksen voi ladata iOS- ja Android- käyttöjärjestelmille sekäa epävirallisia vajaavaisilla toiminnoilla varustettuja versioita myös Windows Phone -käyttöjärjestelmälle.

Äänestä

Minäkin epäilen ettei sitä ainakaan suoraan tule siihen koska Symbian mallien valmistus on lopetettu ja käyttäjämäärä laskee. Nimittäin ei kannata paljon rahaa tuhlata ns "kuolevaan käyttikseen"

Äänestä

Eli kannattaako ostaa seuraavaksi mielummin android, ios, windows vai symbian?

Äänestä

Android, WP, Ubutnu, Jolla malleja kannattanee harkita. Symbian 3 mallit häviävät piakkoin kauppojen hyllyiltä.

Noista Ubuntu, Jolla mallit tulee myyntiin viimeistään ensivuonna.

Äänestä

Joo ei tule ikinä,tosin tänään pukkas vielä päivityksen nokia 500:n eli vielä henki pihisee,.Uudet aloitusnäytön widgetit...(964kt) toinen oli sekuntti kello ja toinen yhteydenpito widget eli siinä on henkilön kuva os kirjasta alla pienet puhelimen ja viesti kuvakkeet,widgetistä voi siis soittaa suoraan henkilölle tai siirtyä viestinkirjoitus tilaan

Äänestä

Juu niin tuli kun päivitin loput 500 mallit Suitella.

Äänestä
  • Ok,päivitteleks sä niitä vieläkin tai siis pidät vissiin niitä ajantasalla vai?

    Äänestä

  • 5230,. (500) kirjoitti:

    Ok,päivitteleks sä niitä vieläkin tai siis pidät vissiin niitä ajantasalla vai?

    Pieni työtehtävä. Päivitän nämä vain kertaalleen asennan yhden ohjelman ja palautan ne yhteen firmaan.

    Äänestä

  • vapunen kirjoitti:

    Pieni työtehtävä. Päivitän nämä vain kertaalleen asennan yhden ohjelman ja palautan ne yhteen firmaan.

    Ok

    Äänestä

Millos Nokialta tulee uusi Lumia tai joku muu älypuhelin? Eli kannattaisko nyt ostaa Lumia vai tuleeko kuukauden sisään uus Nokia?

Äänestä
  • Jos tyydyt halvempaan niin 520 olis hyvä vaihtoehto joka 11.7 tulee myyntiin,riippuu niin hintaluokasta mitä haluaa,sitten monet odottaa 925 tulevan myyntiín eli ne jotka haluaa vain parasta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nokian3 kirjoitti:

Miten sais toimiin Nokian N8 puhelimessa Instagrammin? Jos joku fiksu tietää, niin kerro toki minullekkin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu