Suositut tytöt♥

Puspus :* ♥

Eli siis, kaikki suositut ja täydelliset tytöt, kertokaa elämästänne, käyttäytymisestänne ja muusta :) Voit laittaa kuvan itsestäsi jos haluat (:

Puspus :* ♥

4

402

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • joohee

      Voi nolous.

    • ilkeää naurua

      Voi täydellisyys sun kanssas...

    • Popularshit

      Hellou. Elikkäs ite oon suosittu tyttö meijän koulus, ja must tuli suosittu n.8 luokan alussa. (?) en oo mitenkää "täydellinen" vaan ihan perus. Mulla on vaaleet semi pitkät luonnon kihara hiukset (jotka yleensä suoristan) ja melko vaaleen ruskeet silmät. Pukeudun yleensä kesällä lyhyisiin valkosiin/mustiin/turkooseihin shortseihin ja käytän Primarketista (Englannista,ps. Hyvin hyvin halpa kauppa) ostettuja toppeja, sellatteit norm valkosii/beigei/turkoosei yms jois on kuviot ja kaikkee muut.mun meikki on yleensä sellanen perus,eli suurinpiirtein norm päivinä meikkivoide,puuteri,huulikiilto tai tosi haalee pinkki huulipuna, ripsiväri ja rajaus. Jos taas joku juhla yms nii laitan luomivärii myös. Mun käyttäytyminen ei oikeestaan erotu niin kamalasti muist tytöist, mutta oon vähän sellanen "seurapiiri kuningatar". Oon aika kiltti,hauska,rehti,seurallinen,mukava,rohkee,puhelias. Mun elämä ei oo mitenkää koulun ulkopuolella erityistä. Vähän joskus bileit,mut porukat on aika tiukkii.

    • Curly hair

      Mä taidan olla aika suosittu.
      Aloitan yläasteen syksyllä.
      Perheeseeni kuuluu äiti, isä, isoveli 15v ja pikkuveli 8v.
      Olen 163cm pitkä painoa on 49-50kiloo (vaihtelee). Hiukseni ylettyvät siihen keskelle selkää. Ne ovat tummanruskeat ja lainehtivat (luonnostaan).
      Käytän yleensä perus meikkivoidetta ja ripsiväriä koulussa. Juhlissa käytän myös luomiväriä ja joskus huulikiiltoa.
      Luonteeltani olen puhelias, hauska, reilu, rohkea, ystävällinen, silloin tällöin kiroilen. Tykkään tanssimisesta, mutta en harrasta sitä.
      Meillä on koira joka on rodultaan collie ja omaa soopelin värityksen.
      Harrastan sen kanssa hölkkä-ja juoksulenkkejä (toki myös kävelemme välillä). Kesällä ja syksyllä myös pyöräilen paljon, talvisin tykkään käydä luistelemassa.
      Kuljen kouluun useimmiten pyörällä/kävellen, joskus pääsen veljeni mopon kyydissä kun koulumme alkavat samaan aikaan.
      Minua on kehuttu hyväksi piirtäjäksi ja minä todellakin tykkään piirtämisestä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      3
      2711
    2. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      106
      2481
    3. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      4
      2229
    4. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      44
      1845
    5. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1423
    6. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      14
      1413
    7. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      176
      1145
    8. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      101
      1114
    9. Persu ajoi autoa

      Ajoi lapsen yli https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/597a7468-3d1d-455e-bed2-21c1efc31ac1
      Perussuomalaiset
      20
      1043
    10. Oletko tyytyväinen

      Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?
      Ikävä
      81
      908
    Aihe