PeeVeen Viritys

mulla on ihan vakio pv mitä ei ole viritetty yhtään mut ois tuolla hyllyllä 80cc pytty niin saako sen 80cc pytyn laitettuu vaa suoraan siihen vai tarviiko isompaa kaasaria tai muuta shaibaa:D kiitos jo etukäteen.ps onko miten iso homma vaihtaa pytty?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

no siis ihan otat kaasarin irti ensi ja sitte vakio pytyn kato motot.net

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aloitelija kirjoitti:

mulla on ihan vakio pv mitä ei ole viritetty yhtään mut ois tuolla hyllyllä 80cc pytty niin saako sen 80cc pytyn laitettuu vaa suoraan siihen vai tarviiko isompaa kaasaria tai muuta shaibaa:D kiitos jo etukäteen.ps onko miten iso homma vaihtaa pytty?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu