minusta tuntuu,että kajaanin pietari kyttää asukkaita kameran kautta.onko muista tuntunut samalta vai kuvittelenko vain?
pietarin asunnoissa kamerat?
bietarin acukki
14290
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Voi sua ressukkaa, sulla on harhoja. Tarkista lääkitys.
Tarkoitatko, että lääkkeillä ihmiset on terveitä?
kamera on vessan lattiakaivon ritilän alla ja kuuntelulaitteet on jokaisessa pistorasiasta
Ei oo tietoa, koska vietän aikaa asunnonn pääasiassa nukkumalla.
katossaki n.5 sekä komeroissa kamerat.kuvaavat sinun seksi aktit ja myyvät sit netissä live kamera sivuilla.aaah.
kyllä sä varmaankin kuvittelet.
Oikeassa olet. Lisäksi pistorasioiden rei'istä päästetään asuntoihin hallusogeenista kaasua. Myös postiluukku kannattaa teipata tiiviisti kiinni.
Laita oveen kyltti "EI KAMEROITA!" niin tiedämme välttää asuntoasi jatkossa.
Kameroita on erittäin vaikea havaita saatikka sitten poistaa koska ne on asennettu asukkaan silmämuniin. Mikrofoni löytyy kyllä helposti asukkaan rectaaliåutkesta. Siitä kuuluu kuitenkin useimmiten vain suhinaa ja pörähtelyä.
Sikäli kyllä voit ryhtyä näyttelijäksi.Seuraa vaan tarkasti tv sarjat ja muut ohjelmat sekä elokuvat.Kenties sinut on laitettu Arnol Svastenekkeriksi tai Elisapet Tauloriksi!Hyviä rooliasuja kirppareillakin!
Kävin kerran tutun henkilön luona Pietarin asunnosa. Kaveri puhui lähes kuisukttaen, että naapuriasunnossa on paljon vakoiluteknisiä laitteita. Eli kyllä tuossa jotain perää täytyy olla.
Kyllä tämä totta on. Kajaanin Pietarin asunnoissa on riistakamerar valvomassa asukkaiden edesottamuksie. Joskus saamma mm. kuvia siitä miten haulipyssy lyödään karhun suuhun ja haulipussit selekään. Vai mitä, Ttina:)
Kuulin toimistolla naureskeltavan, kun porukka kuvissa tyydyttää itteensä.Ilmeet oli ollu kuulemma parhaita.
Eikö oo mitään tekemistä? Menkää ulos aurinkoon!