k500i

ajattelin kysyä et onko kellään kokemuksii tuosta k500i:stä?? mietin kahen vaiheilla kumpi ois parempi k500i vai t630?? kertokaas mielipiteitä... eikö ne oo aika lailla samaa hintaluokkaa??? vai olenko täysin väärässä??
41942
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Siis onko se k500i tullu markkinoille

Äänestä
  • Tulossa ensi viikolla

    Äänestä

Minulla on k500i-Se on kyllä noin 100e kalliimpi kuin t630 minäkin ajattelin ostaa t630 mutta kun k5ooi:ssä on kamera ja hyvä muuten onkin ja siinä on mp 3 soitin etää siinä on myös hieman enemmän toimintoja suosittelen k5001

Äänestä
  • K500i on paras, se on iha eri luokkaa verrattuna 610 ja 630...!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


eikka kirjoitti:

ajattelin kysyä et onko kellään kokemuksii tuosta k500i:stä?? mietin kahen vaiheilla kumpi ois parempi k500i vai t630?? kertokaas mielipiteitä... eikö ne oo aika lailla samaa hintaluokkaa??? vai olenko täysin väärässä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu