Melko merkittävä paljastus: Mark Zuckerberg on CIA:n työntekijä

lisää vakoilua

Facebookin isä Mark Zuckerberg on CIA:n agentti ja palkittu työstään CIA:ssa. Facebook on maailman suurin vakoilukone, jonka takana on CIA ja NSA.

http://www.veteranstoday.com/2012/07/10/mark-zuckerberg-awarded-cia-surveillance-award/

http://www.slashgear.com/cia-reveals-facebook-to-be-part-of-patriot-act-zuckerberg-secret-agent-03149907/

http://www.rawstory.com/rawreplay/2011/05/the-onion-exposes-mark-zuckerberg-as-a-cia-agent/

http://dcincome.com/blog/breaking-facebook-founder-a-cia-operative/

Facebook oli siis ohjelma, jonka CIA aloitti vakoillakseen maailmaa, eikä mitenkään yllättävää, että sen perustaja on CIA:n agentti.

Google on samalla tavalla NSA:n "julkisivu" ja täysin NSA:n johtama, hallinnoima, sekä NSA:n läpi saastuttama vakoilulla.

Itsehän haistatin jo ajat sitten Facebookille paskat ja poistin profiilini sikäli kuin se todella ikinä poistuu muka järjestelmästä. Enkä käytä enää Googlenkaan palveluja vaan mm. hakukoneena duckduck go:ta ja shazzlemailia sähköpostille.

USA:n pitäisi lopettaa maailman vakoileminen ja tyytyä osaansa terrorismin ja rikollisuuden maalitauluna. Sen amerikkalaiset osakseen ansaitsevat koska ovat kapitalistisia, tekopyhiä jenkkipersereikiä. Koko USA saisi lentää asteroidi vyöhykkeenä aurinkoa kiertävälle radalle kun Yellowstone lopulta ottaa ja räjähtää. Vitun idiootit jenkkipersläpi kiskuri kapitalisti sikaniska juntit perkele. Vihaan amerikkalaisia ja koko USA:ta.

0

246

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Haluaisin rakastaa sinua

        Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
        Ikävä
        54
        4796
      2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

        Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
        Maailman menoa
        175
        4319
      3. onko kaivattusi

        vaarallinen? :D
        Ikävä
        133
        3972
      4. Tiedätkö mihin

        Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
        Ikävä
        67
        3922
      5. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

        Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
        Maailman menoa
        49
        3701
      6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

        Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
        Maailman menoa
        79
        3518
      7. Pieni galluppi

        Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
        Ikävä
        99
        3074
      8. Olisiko sinulla

        Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
        Ikävä
        54
        2905
      9. Mitä tuntemuksia

        Rakkaasi ääni herättää?
        Ikävä
        25
        2736
      10. Korjaamo suositus

        Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
        Hyrynsalmi
        17
        2514
      Aihe