En voi ymmärtää sitä että miksi ihmiset harrastelee noin sairaita juttuja kuten suuseksiä?! Ikinä en ottais miehen kalua suuhuni!
Hyi helvetti!
Hyi helvetti!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
...niin rauhoitu hyvä nainen,älä ota suikkiin.
... mutta tykkäät, kun sua nuollaan vai?
Kaikki ei tykkää kaikesta, mutta on se niin ihanaa =)))))))))))
Seksi ei taida olla sinun aluettasi.
Taidat olla max 13v. Hei, mä voin lohduttaa, ei sun tarvikaan niin pienenä "gimmana" vielä ottaa kenekään kikkeliä suuhus (toivottavasti). Kun kasvaa isommaksi niin monesti mieli muuttuu, ja pojat ei ookaan enää niin hyi hyi yäk. Sitäpaitsi, on kyllä aika puritaaninen ajatus että suuseksi on "sairasta".... eläimiin sekaantuminen tai lapsiin kohdistuvat himot on sairasta, suuseksi ei.
Jos kalu on puhdas niin kyllä smä ainakin voin sitä nuolla. Mutta mä vaan nuolen sitä ja otan sen suuhuni, en silleen "runkkaa suullani"...no anyway...Ei sitä oo pakko harrastaa jos ei haluu mut jos jätkä haluaa sitä ja itse TYKKÄÄ siitä jätkästä niin ei se oo mikään hirvee juttu.
Mä rakastan antaa molemmille suuseksiä :P
Aivan mahtavaa on varsinkin naiselle antaa suuseksiä...
I love it
Haluatko itse suuseksiä? Se on ainoa merkitsevä asia, sillä ei ole mitään merkitystä haluaako poika sitä jos sinä et halua!
Eikä vielä silloinkaan tarvitse vaikka tykkäisit jostakin pojasta jos et halua suuseksiä!
vain ja ainoastaan SINUN mielipiteesi merkitsee ei MIKÄÄN muu!
Musta suuseksin antaminen on suorastaan hauskaa. On kiva antaa rakkaalleen tyydytystä ja kokeilla uusia tapoja että miten hänelle tuottaa sen tyydytyksen juuri sillä kertaa. Otan kullaltani suihin päivittäin ja joskus jopa useammankin kerran päivässä :)
Pillun nuoleminen on paskaa puhaa (mulkkua en imisi vaikka saisin euron), mutta naisen huulet kalun ympärillä hydrauliikkaliikkeessä tuntuvat todella hyvältä. Tämä seksimuoto onnistuu jopa läskienkin naisten kanssa, joihin ei muuten voisi edes kajota. YLEISESTI OTTAEN MIEHEN EI TARVITSE NUOLLA NAISTA, MUTTA NAISEN VELVOLLISUUS ON IMEÄ VIIMEISEEN HENGENVETOON ASTI. Siinä läskikin palaa!!
Sinä kuule olet tullut ihan väärään paikkaan. Sínun ikäisesi eivät vielä tajua näistä jutuista, joten jatka vaan vielä muutama vuosi Barbinukkeleikkejäsi. Kun vartut vanhemmaksi alat ymmärtämään näistä aikuisten jutuista jotain. Siksipä toivottelen sinulle ihania lapsuusvuosia, nauti niistä sydämen kyllyydestä!
TÄMÄ ON NUORTEN PALSTA, joten SINÄ taidat olla väärässsä paikassa. Suosittelen että siirryt Seksi-keskusteluun, niin aikuinen kun kerran olet.
Minä olen 18v ja mielestäni se on ihan ok. ikä olla täällä!
Joo no mutta tuolla "suuseksii inhoavalla" gimmallaki on oikeus sanoo täällä nuorten palstal mielipiteensä...sehän on vasta nuori!!!1
...että jos tää gimma on nii lapselline(niinku te gaissit väitätte)sen takii ettei ota loppuun asti suihi...nii kuinka moni teistä jätkist ottais munan suuhun(en meinaa kananmunaa)????
-Nii-i niin me vähä arveltiinki..ei kukaan!!!!
Ja turha tulla sanoo et ei me olla homoi...koska ette ottais kuitenkaa!!!
Emmekä puhu omasta puolestamme...kukin tykkää mist tykkää...Mut tota me inhotaa teis jätkis:miks kukaa ei ota suihi???
No en mäkään vois ottaa jätkältä suihin ja sehän on vaan mun oma mielipide. Jos joku tulee taas sanoo et "te ootte kakaroita ja teijän mielipiteet muuttuu!" -aijaa!!- Mä aineskin uskon et mulla on jo tarpeeks ikää et tiiän mitä haluun ja mitä en. Ihmiset on erillaisia..jotkut tykkää ja jotkut ei. Ei siitä kannata alkaa väitteleen sen enempään!!
Huomio että täällä on kaikenlaista porukkaa. Luulisi kaikkien (jo koululaistenkin) tietävän millaiset tyypit on eniten äänessä.
Niin seksi on jokaisen henkilökohtainen asia ja sitä täytyy haluta. Muuten se on jo laissa tuomittavaa (eli raiskausta). Eli kukaan ei saa sua pakottaa tekemään mitään sellaista mitä et itse tahdo tai halua.
Ja
Mäkään en vois ottaa Jätkän kalua suuhuni! Siis hyi helvetti! Onko mitään ällöttävämpää?! No ehkä pissakakkaleikit ja persereiän nuoleminen!
tosi kiihottavan näköistä kun tyttöystäväni nuolee ja ottaa (isoa) kalua suuhunsa ja lopuksi spermat ruiskitaan sen kurkkuun tai kasvoille
Aluksi, olen mies.
No eihän sitä pilii oo pakko ottaa suuhun. Enpä tosin näe mitään suurtaa ongelmaa jos se on puhdas, kuten vaikka suihkun jälkeen.
Itse en kuitenkaan ottaisi miehen munaa suuhun. Polttajapimuille tiedoksi, että seksihän on omaa nautintoa ja toiselle nautinnon tuottamista ja siitä oman nautinnon saamista. En todellakaan saa tyydytystä ottamalla piliä suuhuni enkä myöskään saa seksuaalista tyydytystä ottamalla jonkun miespuolisen kaverini elimen suuhun vaikka hän siitä kuinka pitäisi. En kuitenkaan ole kavereideni kaveri heidän seksuaalisuutensa viehättävyytensä takia enkä myöskään siksi että haluaisin tuottaa heille seksuaalisen täyttymyksen, en siis ole homo. Ei voi miehiä syyttää siitä etteivät ota toisen miehen munaa suuhun; harva mies on homo.
Tykkäisin nuolla naisen pinssiä, jos vaan joskus sais mahdollisuuden... Toisaalta epähygieninen, kuten festareilla tavattava erittäin juopuneen telineen kantama, sukupuolialue ei välttämättä jaksa innostaa, sillä voinhan itsekin virtsata suuhuni tai nuolla peukaloani pyöritettyäni sitä ensin kainalossani kesäpäivänä ja täydentämällä makuelämystä kukkamullalla.
No joo, just...
Noh, se on ihan luonnollista, että se ällöttää.
Kenties ymmärrät joku päivä miksi jotkut tekevät niin...
Ei se loppujen lopuksi ole ollenkaan ällöttävää :)
AI EI OO VAI?! Niellä jonku spermaa? HYi helevetti! Itse pidän tavallisesta hellästä seksistä. Mut sit ne jokka imee toisen kaluu?! YÄK! imekää mielummin niskaa niik meillä teherään...Mut whotever..