Hobby Hall ja Anttila palautus

Oletteko palauttaneet puhelimen jompaan kumpaan näistä myymälöistä vaikka olisitte käyttäneet puhelinta ja ladanneet akkua?

Onko näissä myymälöissä eroja tuotteen palauttamisen suhteen?
2143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Anttila on tiukkana näissä.

Äänestä

joo hobby hall on aika lepsu, siellä saa käyttää puhelinta vaikka viikon ja silti menee läpi palautuksessa mutta pitää muistaa poistaa kaikki mitä sinne puhelimeen on jäänyt sen viikon parin ajalta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyseleee kirjoitti:

Oletteko palauttaneet puhelimen jompaan kumpaan näistä myymälöistä vaikka olisitte käyttäneet puhelinta ja ladanneet akkua?

Onko näissä myymälöissä eroja tuotteen palauttamisen suhteen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu