Nämä uudet puhekuplan malliset viestikentät EIVÄT toimi. Vanhoja viestejä ei saa selattua, koska palkki ei suostu liikkumaan, ja sitten kun se vihdoin liikkuu niin se liikkuu liian nopeasti. Copy-pasteaminen on ihan mahdotonta. Uusintakaan viestiä ei voi lukea vastatessa, koska oma viestikenttä on viimeisen viestin päällä ja koska palkkiin ei pysty siirtymään.
Tuskin kukaan kaipaa mitään naamankuvia viestien viereen ja ihan sama onko ne kentät jotain nokkelan muotoisia vai pelkkiä neliöitä. Kunhan viestejä on helppo lukea ja kirjoittaa.
Treffien riepovat viestikentät
3
102
Vastaukset
- no niinpä
No kun ylläpidolta pyydettiin parannuksia ja korjauksia viallisiin toimintoihin, niin he päättivät tehdä kivoja kuplia. Eix oo ihquuu?!!!1!11!!
Hei,
Kiitos palautteestasi.
Terveisin,
Elina
Suomi24- No niin menee!!!!
Ai mikä palkki? Sehän katoaa näkyvistä kokonaan jos viestejä on vähänkin enemmän vaihdeltu. Lue siinä sitten mitä aiemmin on kirjoiteltu, prkl.
Viestien kai pitäisi tulla esiin lähetysjärjestyksessä, mutta usein ne menevät ihan sikin sokin. Juuri lähetetty viesti esim. menee jo ruudulla näkyvän yläpuolelle.
Ja välillä tuorein lähetetty viesti jää näkymättömiin ja pulpahtaa esiin jonnekin aiempien viestien väliin muutamien minuuttien kuluttua. Keskustele siinä sitten loogisesti, kun osa jutuista jää pimentoon!!
Itselläni on käytössä suuri näyttö, mutta silti viestiä joutuu kirjoittamaan postimerkin kokoiselle alueelle. MIKSI?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti23945188Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole12125963SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude32315654Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16310782Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1229697Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369401Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!308663Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858468Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2426814Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2216476