ABUAAAAAAAA!

Mä avaudun ihmisille IHAN LIIAN HELPOSTI. Olen kertonut itsestäni LIIKAA (ja pahoista ongelmistani)kaikista asioita itsestäni ja sitten kaduttaa... ("Ai, tota en tiennytkään susta.") Miten saisin turpani tukittua?
1178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mulla on aivan sama ongelma..en tajua itteeni!!!
ensin ajattelen etten puhu muille ja kuitenkin meen netissä ja kavereille muile tuntemattomile kailottelee!!! ^sori siis en osaa auttaa^

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mie kirjoitti:

Mä avaudun ihmisille IHAN LIIAN HELPOSTI. Olen kertonut itsestäni LIIKAA (ja pahoista ongelmistani)kaikista asioita itsestäni ja sitten kaduttaa... ("Ai, tota en tiennytkään susta.") Miten saisin turpani tukittua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu