Paska ja ymmärtämiskyvytön yhteisö sai Caiden jättämään Maajoukkuehommat ja mahdollisesti koko pelinkin. Ehkä se päättää vielä sittenkin tulla takaisin pelaamaan, ehkä ei.
Pistäkees perinteistä suomi24 keskustelua tänne tän hommelin ympärille.
Skandaali
Sivustaseuraaja X
2
158
Vastaukset
- seuvo
lol
- Sivustaseuraaja xI
"***** ja ymmärtämiskyvytön yhteisö sai Caiden jättämään Maajoukkuehommat ja mahdollisesti koko pelinkin. Ehkä se päättää vielä sittenkin tulla takaisin pelaamaan, ehkä ei. "
Caidehan se siellä puissa rupesi tuittuilemaan ja hoiti hommat päin persettä. Kettuili entisille koutsille ja seuraajille, kun tätä ei sulatettu niin mies päätti lähteä sitten litomaan.
Mies halusi marttyyriksi ja sen sai. Jos tässä joku oli ymmärtämätön niin Caide.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1043364
- 883073
Tykkään susta
Elämäni loppuun asti. Olet niin suuresti siihen vaikuttanut. Tykkäsit tai et siitä201913- 691896
- 381847
- 211731
- 241687
Pettymys! Tähdet, tähdet -kisassa tämä erikoisjakso pois - Pistänyt artistit todella lujille!
Tähdet, tähdet -kisa on edennyt genrestä toiseen. Mutta erästä monen toivomaa erikoisjaksoa ei tällä kaudella nähdä. Voi341429Onko meillä
Molemmilla nyt hyvät fiilikset😢ei ainakaan mulla mutta eteenpäin on mentävä😏ikävä on, kait se helpottaa ajan myötä. Ko91339- 481337