Robin elokuva, kirja, kynä, t paita, näitä riittää ja jotkut vielä ostaa sitä paskaa
Robin on kaupallista paskaa
19
362
Vastaukset
- ErNuGirl4ever
No entäs Angry Birds... ONX MITÄÄN TUOTETTA, JOTA EI OLIS ANGRY BIRDSINÄ???!!!
(joku auto tai jtn... Joku superfani semmossenki väsänny)
mm... Karkit, leivokset, vaatteet, kengät, kirjat, meikit jne... Menee vähän yli eikö?
~Kyl toi Robinki on niin jauhettu juttu [en kyl tykkää näistä "skidijulkkis" laulajista]...
---->Aapee eikös sen Hartwall-areenan keikkaakin myydä levyllä "faneille, jotka eivät päässeet mukaan"? -.-"
sääli että robin pilataan viel enemmän kaupallisella paskalla...- Kyllä se on näin
No koska Angry birds on mahtava ja maailman laajunen juttu joka tunnetaan suomalaisuudesta kun taas robin on pelkkää paskaa näin suoraan sanottuna :/
- mr penis
Kyllä se on näin kirjoitti:
No koska Angry birds on mahtava ja maailman laajunen juttu joka tunnetaan suomalaisuudesta kun taas robin on pelkkää paskaa näin suoraan sanottuna :/
Khyl se robbarin musa on iha vitun jees dokaus musaa:Pp
- jiipeeee1245446
mr penis kirjoitti:
Khyl se robbarin musa on iha vitun jees dokaus musaa:Pp
Homo
Jos fanittaa jotain, nii haluu siit henkilöst tavaroita... Näin se vaa on!
- uhuinhmklnk
robin on turusta (suomen persereijästä), mitä odotit
Ehdottomasti kaupallista rahastuskusetusta, mutta ketä se muka haittaa. Ja se, onko se paskaa, riippuu musiikkimausta.
- ROBBA VIHURI
Robin on suomen PERSE REIKÄ hihihii!
- Raippari
Kyllä noista lintukirjojen kansissa saattaa Robin olla. Ei se nyt muuten niin kaupallinen ole. Saattaahan Robin-pehmoja jostain lintukaupasta saada.
- Tull-Landemonn
No kyllähän tuo touhu on aivan vitunmoista paskaa, mutta toisaalta aika normaalia nykyurpoutta. Itseä kyllä hävettää olla 90-luvulla syntyny, kun 85% ikätovereista täysiä idiootteja. Mutta tosiaan; ei voi mitään.
- Gjena
Jokaisella on oma käsityksensä.
Minä en vaivaudu miettimään teinitähtiä. Heviä sen olla pitää. - AngryfishXD
Angry birdseistä on tehty uistimiakin. Saako kalaa? :D Angry fish???????
- REPESIN-XD
REPESIN! XD
- hmm...häh
Angry fish?
- wuwuwuwuw
Robin on täyttä paskaa ja tämä on tosi juttu
- dsdsddsddsds
paskaa
Erehdyin avaamaan tämän keskustelun, ja nyt on sitten ikävä ErNuGirl4everiä, mr penistä, kettu98:a ja kaikkia muita tuon ajan vakkareita.... No, muistoissamme he elävät, kuten Judohaa saattoi ehkä joskus sanoa.
- Kauha-Guru_
Robini on perseestä.
- Guuggeliäksdee
ROBIN ON KAKKAA IHAN MINIKYRPÄ RUNKKARI
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552540Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482377Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021062- 64891
- 65829
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274717Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18717Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22658