Lisäansiota

reippaalle henkilölle- esim. työttömälle tai opiskelijalle-eli avustajan työtä tarjolla.

[email protected]
5338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ja minkähän laisesta hommasta tarkemmin on kysymys? Palkkaus? Kesto?

[email protected]

Äänestä

[email protected] tarkoitatko esim vanhuksen avustamista? Laita s-postiin tietoa

Äänestä

Ja mikä on paikkakunta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eteläinen-suomi kirjoitti:

reippaalle henkilölle- esim. työttömälle tai opiskelijalle-eli avustajan työtä tarjolla.

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu