Meediomirelle

Mukavaa kun olet taas käymässä täällä. Näit minulle paljon joka piti paikkansa. Nyt tuli uusi ihminen mun elämän hän kalju minä vaalea. Ihastunut olen miten käy? Kiitos jos jaksat katsoa ja oikein Hyvää kesä sinulle.
457
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Heippa "rakkauttako tämä on"!

En todellakaan kovin pitkään tällä saralla jaksa aikaani kuluttaa, sillä aikaahan tähän uppoaa todellakin paljon, vaikka vastaukset eivät olisikaan kovin pitkiä.
Ok, mutta täällä nyt ollaan ja vastaillaan ja TAROT korttia nostetaan jokaiselle ensialkuun kohtalonavaimeksi:-)
Sinulle nousi tarotpakastani kortti: Pienten salaisuuksien MALJOJEN KYMPPI = täyttymys.
Kortti kuvastaa yleensäkin täyttymystä, unelmien toteuttamista / toteutumista, säteilyä, tyydytystä...saat kaiken oikealla hetkellä...kaikki täydentyy oikeaan aikaan, anna asioiden kehittyä itsestään, elämä antaa sinulle kaiken tarpeellisen...ei syytä murehtia etukäteen vaan luottaa siihen että kaikella on tarkoitus ja tapahtumat ovat omaksi parhaaksesi jne.
Kortin symboliikka voi viitata jesim. aettuun ymmärrykseen, samankaltaisiin elämänarvoihin tai ylipäänsä yhdessä tekemiseen ja olemiseen.

Kortti kuvastaa myös sisäisen elämämme rikkauden tärkeyttä...kun olemme avoimia sekä itsemme että elämän suhteen, näemme silloin helpommin myös ulkoisen elämän rikkaana. Tämä sisäinen rakkauden rikkauden oivallus ei ole enää rahasta riippuvainen

Äänestä
  • Hei Meediomirelle! Paljon kiitoksia taas näkemistä. Hän halua matkustaa mun kanssa. Pieni matka voin tehdä lomalla hänen kanssa, näit oikein. Eilen tavattin taas ja olen kyllä ihastunut melkein rakastunut hänen. Hyvää iloinen olo kun mietin häntä, työ menee kuin tanssi. Kiitos sinulle.

    Äänestä

UUsi suhde ja nykyään vain menossa vakavampaan suuntaan. Voitatte kaikki vaikeudet. onnea!

Äänestä
  • Kiitoos sinulle myös sagamar kun katsoit. Kyllä rakkauttaa nyt on perhosia vatsassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rakkauttako tämä on? kirjoitti:

Mukavaa kun olet taas käymässä täällä. Näit minulle paljon joka piti paikkansa. Nyt tuli uusi ihminen mun elämän hän kalju minä vaalea. Ihastunut olen miten käy? Kiitos jos jaksat katsoa ja oikein Hyvää kesä sinulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu