Tämmöinen laite oli tarjouksessa 49e. Normaalihinta siinä 100e pintaan. Myymälässä myyjä ei kuitenkaan suostunut myymään sitä tarjoushintaan ja jäi ostamatta. Olisiko kyseinen pora ollut hintansa väärti? Istukka 13mm, yksinkertainen rakenne ja valmistusmaa Kiina.
Ferm FTB-13 pylväsporakone
Kakkarainen
3
609
Vastaukset
- opiop
ei tarvi montaa reikää porata kun jo on tienannu hintansa,,,,,,,jos vertaa vaikka kymmenmilliseen lattaan poraamista käsikoneella
- widdu
Osta vintilä ja vispaa sillä ranteesi kuntoon! Menee latasta läpi kuin tikku tuoreesta kakasta,,,,,,,,,,,,,,VITTU VINTILÄ!!!! JIYJIYJIYYY!!!!
- Peratin
Voi näitä avopotilaita. Tuo porakone on näköjään myynnissä useamman eri merkin alla, kone on kuitenkin ulkoisesti hyvin samanlainen. Mikähän lienee alkuperäinen malli mistä kopioitu ja tulevatko ne kaikki samasta tehtaasta?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921846- 851292
- 1101133
- 761017
- 111952
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57853- 36772
- 47771
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48731- 33693