Langattomat kaiuttimet kannettavaan ja telkkariin

Kellään kokemuksia? Haluan päästä eroon johdoista.
1238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Pebble audiolla on ainakin edullisia päteviä lähettimiä aktiivikaiuttimille.
Genelecin webshopista löytyy noita. Toki jos tarvitsee esim. Useampia lähettimiä niin alkaa tulemaan tyyriiksi, mutta lähetin ja pari vastaanotinta irtoaa jo reiluun neljään sataan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ch_ kirjoitti:

Kellään kokemuksia? Haluan päästä eroon johdoista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu