Juu oo n alottanuas airsodfti. HaluiSin pyssyjä . Oon pelannu paljon sota-pelei k-18 yms nii tiiäx miten homma toimii, oon 70lvl perustuote cod mw2 ajattelin ostaa Marui ak, nii myydäkseen sitä kultaisella????? Ku semmoinen haluisin ostaa budjetti 300-2999koska pappa betalar
Aloitteleva airsoft
Pappia aiotte
4
175
Vastaukset
- softtyyppi
Airsoftilla ja sotapeleillä ei ole mitään yhteistä eikä kultasesta aseesta ola mitään hyötyä ku se näkyy valovuoden päähän.
- jyhrs
menkää pois codittajat täältä airsoft keskusteluista ku ei homma katos toimi samallain
- 666
vittuko oot jonne
- Markkala
Menkää te oikeat airsoft jonnet pois suomi kaks nelosesta vaikka softaajaan
Tää on codi jonneille
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681428
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä411019Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38725- 14650
- 37637
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä28632Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver20622Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Ajatteletko ollenkaan minua
Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott30577Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17573