Runkopatjan jalkasarja hakusessa

Liikkeestä on kyseinen malli loppunut. Jalat on valmistettu umpipuusta. Kiinnitysosan leveys on 4,1 cm ja keskellä on hahlo kiinnitysruuville. Ostopaikalla ei enää ole tarjolla yhteensopivaa jalkasarjaa.
1185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kirpparilla käydessäni Nurmossa näin useat erilaiset jalkamallit. Laita sinne tietoa haluamastasi mallista niin ehkä lähettävät jos et käy paikanpäällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jalaton runkopatja kirjoitti:

Liikkeestä on kyseinen malli loppunut. Jalat on valmistettu umpipuusta. Kiinnitysosan leveys on 4,1 cm ja keskellä on hahlo kiinnitysruuville. Ostopaikalla ei enää ole tarjolla yhteensopivaa jalkasarjaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu