dc++ ei löydä mitään!?!

eli ku oon asentanu tuon ja liittynyt hubeihin ja kun alan etsiä biisejä niin ei löydy mitään..

mikä vikana???

se ei vissiin edes yhdistä sinne hubeille...
2431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

käys kokeilemassa sieltä asetuksista laittaa passivemode päälle ja hae sitten uudelleen. Pitää toki olla hubissa kiinni, että haku toimii. Siinä hakuikkunassa on rastitettuna hubit, joista haetaan.

Äänestä
  • Onko asetukset Ok!

    Varsinkin jos on dynaaminen ip (vaihtuva ip),
    niin kannattaa tsekata että se on asetuksissa
    sama käytössäsi oleva.

    Jos se poikkeaa niin, et taatusti löydä mitään

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


esafs kirjoitti:

eli ku oon asentanu tuon ja liittynyt hubeihin ja kun alan etsiä biisejä niin ei löydy mitään..

mikä vikana???

se ei vissiin edes yhdistä sinne hubeille...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu