Miten suudella/pussata ekan kerran?

Eli siis en tiä pussaa misets tai suutelemisest mitää eli miten suudellaan ekan kerran poikaa??
4533
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No yleensä se tapahtuu automaattisesti ku on sen aika:) ja itellä kävi niin hyvä tuuri et ekan pusun sain pojan kans joka oli rohkee ja jolla oli aikasempaa kokemusta ni ei paljo tarvinu miettii et mitä pitäis tehä. Mut ei sitä kannata miettii etukätee eikä jännittää:)

Äänestä
  • Näin on, anna tilanteen viedä. ;)

    Äänestä

No juu, eli se tulee ihan luonnostaan. Mun eka suutelu kerta oli se kun lähettiin ihastuksen kanssa veneileen tosta vaan. Sitte siinä järven keskellä se muiskautti mua suulle, siitä se mun ensi suudelma muodostu. Ja siis ei tarvi mitään paineita! Rennosti vaan, annat tunteiden viedä.

Äänestä

Mulla mun poikaystävä oli tosi hyvä pussaamaan ja se vaa tulee iha luonnostaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ninnisiili kirjoitti:

Eli siis en tiä pussaa misets tai suutelemisest mitää eli miten suudellaan ekan kerran poikaa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu