Katri-Helena tangomarkkinoilla

Annu.

Katrin Elämänlangat oli aivan huikean upea esitys lauantaina kuningaskilpailun välissä. Siinä jää kuningattaret varjoon kun tämä kuningatar vetäisee tangon. Eikä uskoisin häntä katsellessa ja kuunnellessa että viettää 50v. taiteilijajuhlaa.

12

338

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ok/oulusta

      Moi Annu ja muut Katri-fanit!!!!

      Olen samaa mieltä! Katri TODELLINEN LADY. Saisivat ottaa oppia nämä nykyiset
      ns. " tähtykäiset". Upeaa katsottavaa ja kuunneltavaa. WAU. SHE IS LADY; KATRI
      HELENA.

      • Katri-tani

        Mitä? Missä? Milloin? Olenko missannut nyt jotain tärkeää? Voi harmi, jos olen:-(


      • Annu.

    • Petyin todella

      Katsoin ja katsoin myöskin eilen Vain elämää ohjelman ja totesin, että ompas Katri nuortunut sitten viime näkemän.Olisikohan piipahtanut Jylhän juttusilla= Silmänympäriltä oli kaikki rypyt kadonneet.Että se siitä sitten.ei mihinkään voi enään luottaa ja uskoa,ei edes ikoniin.

      • terve itsetunto?

        Meillä huomattiin sama. On se kumma, ettei uskalleta vanheta luonnollisesti. Jotkut joilla on terve itsetunto osaavat ja ovat silti nuorekkaita. Tulee mieleen esim Pirkko Mannola joka on vanhentunut luonnollisesti ja on nuorekas ja ikä näkyy.


      • heheee

        Onkohan kysynyt Koivuneimeltä neuvoa mihin kantsii mennä. Taidanpa kysyä minäkin, niin hyvää jälkeä on tullut.


    • kannattaako

      häntä verrata nuorempiin naislaulajiin kun ehän heillä ole 50 v uraa takana..tuskin kh:kaan vielä 50 vuotta sitten ollut kovin karsimaattinen..täytyyhän sitä rypyistä eroon päästä kun puolet nuoremman ukon kans vehtaa...

    • ,,,,,,:::::

      no kyllä uskoo että 50 vuotta esiintynyt..älä höpötä.

      • Katri-fani

        Katri Helena on Katri Helena ja itse en KOSKAAN vertaa häntä kehenkään toiseen laulajaan! Olen ollut Katrin fani jo 50vuotta ja tulen aina olemaan:-D. Minulle hän on ainutkertainen ja ihana laulaja, sympaattinen ihminen ja hänen äänessään on sellaista lämpöä, että toista saa hakemalla hakea, eikä sittenkään löydä. Hienoa, että mulla on mahdollisuus nähdä Katri livenä nyt kahteenkin kertaan tämän vuoden puolella. Ja tottavie aion myös käyttää ne mahdollisuudet, jos vain terveys sen sallii.....Lämpimät onnittelut Katri Helenalle 50v taiteilijajuhlasta:-D:-D:-D:-D


    • ihana nainen

      Katrin esitys tangomarkkinoilla oli vailla vertaansa ja voittaa kaikki aiempinakin vuosina kisoissa kisaajien esitykset. Ottakaapas mallia Katrista miten esiintyjä osaa tulkita ja ottaa yleisönsä.

      • Helunan iltahuuto

        Valitan, mun korvat on kyllä eri paria kuin teillä.
        Kutri-Helunahan oli lähes pilata esityksellään hyvän tango-kisan.


    • Katri on rautaa!

      Ja kätesi eriparia myös ja silmäsi! Heluna!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      180
      6567
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      148
      1814
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1588
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1310
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      47
      1019
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      40
      973
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      98
      942
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      5
      869
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      243
      853
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      819
    Aihe