O: Tutkanpaljastin Beltronics STI Driver

ei sakkoja enään

Ehjä muutaman vuoden vanha tutkanpaljastin Beltronics STI Driver.

Bel Sti Driver täysin "paljastimen paljastimelle" näkymätön laite. Poliisin laitteet eivät Beliä havaitse, ellei laitteet ole ihan kylki kyljessä muutaman sentin päässä. Normikäytössä Bel on täysin peilaamaton ja poliisit eivät sitä käytössä huomaa.

Linkki valmistajan sivuille jenkeissä.
https://www.beltronics.com/store/sti-series/

Täällä laite on myynnissä euroopassa, linkki.
http://www.paljastin.info/

Laitteen voi myös tilata jenkeistä ihan laillisesti, jolloin siihen tulevat päälle arvonlisävero ja tulli. Euroopasta tilattaessa lisämaksuja ei tule. Joka tapauksessa laitteelle tulee yli tuplasti hintaa tähän verrattuna.

Tutkanpaljastimen hallussapito ja käyttö muualla kuin moottoriajoneuvossa on laillista. Käytettäessä sitä moottoriajoneuvossa seurauksena on 20 päiväsakkoa ja laitteen menetys valtiolle.
Hinta: 200€
Yhteystiedot: [email protected]

4

1619

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ei sakkoja enään

      Myyty!

      • tuytutikui

        mitä sillä enää tekee harvoin poliisit pitää tutkaa
        niillä autossa tutka kun ajavat perässä tai tulevat vastaan
        turha kapine.
        ajakaa rajoituksen mukaan


      • Anonyymi
        tuytutikui kirjoitti:

        mitä sillä enää tekee harvoin poliisit pitää tutkaa
        niillä autossa tutka kun ajavat perässä tai tulevat vastaan
        turha kapine.
        ajakaa rajoituksen mukaan

        Näissä ns. siviiliautoissa se juuri auttaa, havaitsee vastaan tulevan poliisi auton normaalisti noin 2km etäisyydeltä riippuen maastosta, oli sitten edessä vai takana. Etelä Virossa kerran yli 10km, kun oli mäkistä maastoa, hälytti aina mäen päällä, ja sitten signaali vahvistui koko ajan. Olikin ruskea siviili peugeot parkissa bussi pysäkillä. Beltronics STi hyvä peli, ei näy poliisille, vaikka on aivan vieressä, nimimerkillä kokemuksella.


    • poliiziis

      vastasit itse omaan kysymykseesi! tutka niillä tosiaan on autoissakin ja samallalailla se sieltäkin ottaa =)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      88
      3678
    2. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      92
      1949
    3. Tiesitkö mies

      Kuinka paljon mulla oli tunteita sua kohtaan? Jos et tiennyt,olisiko tietäminen vaikuttanut tapahtumiin? Ihmettelen kyll
      Ikävä
      87
      1773
    4. Nuorempi mies

      Olen tänään ajatellut sua paljon, miten toimittaisiin makuuhuoneessa jne! 😏🔥
      Ikävä
      144
      1632
    5. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      65
      1478
    6. Miksi teillä meni...

      ...välit poikki kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      162
      1473
    7. Mies, mitä minun pitäisi tehdä

      Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur
      Ikävä
      98
      1453
    8. Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen

      Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍
      Ikävä
      167
      1402
    9. Jos siis saamme

      Sen keskusteluyhteyden niin olisitko jo sinäkin rehellinen ❤️🙏 ne jää meidän välisiksi kaikki. Tarvitsemme toisiamme, j
      Ikävä
      100
      1324
    10. Onko sinulla

      Joku nyt huonosti? :(
      Ikävä
      86
      1287
    Aihe