Moi!
Piakkoin menossa Marmarikseen ja ruokailuvinkkejä haluaisin kuulla.
Voisitteko kertoa omia suosikkiruokapaikkojanne (lounas ja/tai illallinen). Saisi olla laidasta laitaan eli erilaisia paikkoja, jotta löytyisi kaikille jotain.
Onko paikoissa suuria eroja tai onko ihan sama mihin menee?
Kiitos vinkeistä jo etukäteen!
Ruokapaikkoja?
6
462
Vastaukset
- kjfkjdkj
sahin tepez, hyvää ruokaa ja kauniit näköalat
- YES YES:-))
Me pidimme Yes ravintolasta,rantatien varrella, lähellä Yunus hotellia.Todella maukasta ja isot annokset.Paikka iltaisin väkeä täynnä ja se jo kertoo aikalailla ruoasta.Googleta ja katso on paikka mieleisen näköinen.
- Suku menee
Kiitokset näistä vinkeistä. Kokeillaan ilman muuta. Mutta vielä lisää vinkkejäkin saa tulla.
- beverlyhills
Beverly hills....Halpaa ja maukasta! Ainakin viimeviikolla oli joka ilta 10tl kanaillallinen alkukeittoineen ja leipineen =D Mahtava paikka.
- Cihan fani
Kokeile Cihan kepab ravintolaa mar dolmuksen viimesen stopin kohdalla. Jos et Cihanin ruuasta tule onnelliseksi niin ihme.
- Cihaniin aina vaan
Cihan fani kirjoitti:
Kokeile Cihan kepab ravintolaa mar dolmuksen viimesen stopin kohdalla. Jos et Cihanin ruuasta tule onnelliseksi niin ihme.
Kävimme syömässä viime viikolla jälleen kerran Cihan ravintolassa. Ruoka oli tosi hyvää ja sitä oli todella runsaasti. Kunnon turkkilainen ravintola :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 477725
- 334283
- 573755
- 503220
- 172906
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons692636- 642508
- 582459
- 402349
- 162306