eka ase

Tota joo aloitin just äsken airsoftin harrastuksen ja tarttisin aseen. Jos jaksaisitte linkittää minull jonkin hyvän aseen niin olisin kiitollinen. Kriteerinä se, että on fullmetal.
750
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Budjetti?
Onko mitään varusteita jo hankittu?

Äänestä
  • Varusteet on ja budjetti 250 ja vähän yli.

    Äänestä

oletko mistä päin? löytyis kaapista käytetty maruin m733 commando sähköase hicap lipas 2akkua ja laturi

Äänestä
  • Eikös aloittaja sanonut että pitää olla metallinen...?

    Äänestä

itse luotin silloin kyllä laatumerkkiin enkä kiinanihmeisiin, eikä ole pettänyt, piippu ja perä on jotakin terästä. ja onhan linkissäsi olevassa aseessakin on muovia. halvalla luopuisin omasta setistäni, kaikki toimii.

Äänestä
  • Maruissa terästä on korkeintaan ruuvit. Kokeilepa magneetilla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


_rookie_ kirjoitti:

Tota joo aloitin just äsken airsoftin harrastuksen ja tarttisin aseen. Jos jaksaisitte linkittää minull jonkin hyvän aseen niin olisin kiitollinen. Kriteerinä se, että on fullmetal.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu