mitä vittua

Miks vitussa joillain on monta sataa kaveria facebookissa? luuleeko ne jotenki olevansa parempia ihmisiä silloin?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Moi assburger

Äänestä

Luulevat, mutta oletko sinä mielisairas?? Tiedän yhden hyvän mielisairaalan täällä jossain. Voisit tulla käymään täällä niin pääset heti suljetulle osastolle.

Äänestä
  • Tahtoisin vähän kääretorttua.Onko teillä kääretorttua?

    Äänestä

Mitä enemmän kavereita, sitä suurempi sosiaalinen status, urpo!

Äänestä

vitu face o iha nou-laif fagareille, kosk truu jäbät käy dääl spammimas!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


edellinen kirjoitti:

Miks vitussa joillain on monta sataa kaveria facebookissa? luuleeko ne jotenki olevansa parempia ihmisiä silloin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu