https://www.youtube.com/watch?v=9bpfAORTJ8U
Tämä jätkä menettää ihmismäiset piirteensä kesken Obaman puheen ja muuttuu joksikin muuksi. Videoanalyysi osoittaa että miehen pää todella vaihtaa muotoa ja venähtää ihan joksikin muuksi.
Tämä jätkä menettää ihmismäiset piirteensä kesken Obaman puheen ja muuttuu joksikin muuksi. Videoanalyysi osoittaa että miehen pää todella vaihtaa muotoa ja venähtää ihan joksikin muuksi.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Huimat kukkakaalikorvat on ainakin jos immeinen on kyseessä. Painijoille tyypillinen vamma. Kaula on oudon mallinen ja leuka luonnottoman voimakas.
Testosteronia on äijässä ainakin litratolkulla tennispallon kokoisine aataminomenoineen. En menisi soittamaan suutani tuolle sällille ainakaan.
Entinen Varaktori sen sijaan haastaisi sen välittömästi kaksintaisteluun mutta se onkin sankariainesta.
Ei syytä huoleen. Kyseessä on Andromedan ystävällismielisten avaruusrotujen edustaja, vaikka ulkonäkö onkin hieman pelottava.
Suorittaa tavanomaisia tiedustelu ja huomiointitehtäviä.
Tuo piirteiden muuttuminen johtuu siitä, että hän tulkkaa kanavoimalla
Obaman puhetta toimeksiantajilleen Andromedaan.
Kanavoinnissa vapautuva akashasäteily muuttaa ilman tiheyttä hänen päänsä ympärillä, mikä puolestaan aiheuttaa optisia vääristymiä.
Pääpiirteittäin oikea havainto.
Teen vain pienen korjauksen:
" Kanavoinnissa vapautuva akashasäteily muuttaa..."
Tulee olla:
Kanavoinnissa vapautuvan akashakentän sekundäärinen säteily muuttaa...
Minäkin olen avaruusolento ja teen matkaa avaruudessa satoja kilometrejä sekunnissa. Mutta se onkin jo toinen juttu se.
Erikoinen päänmuoto, ei muistuta ihmisen apinamaista päätä, ehkä käärmesmies?
Todiste siitä, että huhut reptiliaaneista ovat totta?
Videon resoluutiohäiriö, niin kuin kaikki tällaiset tulkinnat muodonmuuttaja alieneista.