huoh

ettekö te vitun pojat osaa tehä muuta ku juoda ja polttaa ja vetää jotain vitun turhaa nuuskaa? mäkin haluisin ihan jonku kaveripojan mut ei tääl liiku ketään jolla ei olis joka sekuntti nörssi tai siideri kädes.
461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tääl onn poika ketä ei kiinnostaa mitkään huumeet ja juominen vittuakaan!(=

Äänestä

Onhan niitä. Ne ei vaan pidä itsestään niin suurta meteliä.

Äänestä

Tutustu muihin poikiin kuin niihin koulun kovimpiin kuuluviin mopopoikiin, niin voit löytää itsellesi ihan uudenlaisia kavereita

Äänestä

mistä päin oot ja onks sul kuvaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-tyttö 15 kirjoitti:

ettekö te vitun pojat osaa tehä muuta ku juoda ja polttaa ja vetää jotain vitun turhaa nuuskaa? mäkin haluisin ihan jonku kaveripojan mut ei tääl liiku ketään jolla ei olis joka sekuntti nörssi tai siideri kädes.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu