fiesta -04

Fiestassa kun laittaa ilmastoinnin päälle niin alkaa napsuminen. Onko normaalia? Vai kenties hajoamassa jotain.. ilmastointi kyllä toimii muuten ihan normaalisti.
2239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siellä on nyt joku kontantakti vika, kun kompura menee päälle ja pois.
tai sitten nesteet niin vähissä, et painevent. reistailee.

huoltoon mars

Äänestä

Kyllä ne uusimmissakin(2012) napsuvat vähän väliä,hakee automatiikka lämpöjä kohdalleen...

Tosin jos häiritsee käytä pajalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miss fiesta kirjoitti:

Fiestassa kun laittaa ilmastoinnin päälle niin alkaa napsuminen. Onko normaalia? Vai kenties hajoamassa jotain.. ilmastointi kyllä toimii muuten ihan normaalisti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu