Pahan tekijä paska-altaalla.

Joku ihme tyyppi riehuu kipsisakka-altaalla rautakangin kanssa lävistämässä pohjamuovia. Tukevahkon oloinen kaveri jolla erivärinen kypärä kuin muilla mainareilla. Kuka lie mutta huolestuttaa tuon tyypin aikeet.
2241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oesko ollu Röhvelö Jaska

Äänestä

Jos et osaa linkkiä videosta laittaa, niin jatka vaan ohikulkuasi eteenpäin. Toisaalta isomahainen habituksesi viittaa kovasti itse tuohon tekijään. Seuraamme täällä vaikutusalueella edesottamuksiasi tarkasti jatkossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


0hikulkija kirjoitti:

Joku ihme tyyppi riehuu kipsisakka-altaalla rautakangin kanssa lävistämässä pohjamuovia. Tukevahkon oloinen kaveri jolla erivärinen kypärä kuin muilla mainareilla. Kuka lie mutta huolestuttaa tuon tyypin aikeet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu