Mummelille seksiä

Tummelimummeli

Olemme jo vanhahko pariskunta, miehellä ei seiso, joten hän on "unohtanut" seksin muutenkin.

Nyt kysyisin saako Viagraa ilman reseptiä Virosta apteekissa? Mistään katukaupasta emme osta. Mies ei kehtaa lääkärille sanoa tarvitsevansa sitä.

4

773

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sildenafil Paukku

      No vittu virosta ne viimeseks kannattaa hakee!! Ja tuskin katukaupasta ns. Vanha pariskunta ees löytää...Sama,kun tilataan netistä, 100mg napissa voi olla 10% vaikuttahaa ainetta ja loput mitä sattuu ja 30% jää tulliin. Osta multa ja murenna isännän kahviin yks nappi niin varmana muistuu isännälle mitä se SEKSI on.... esim. Mulla on ihan suomalaisen lääkärin kirjottamalla reseptillä haettuja 100mg sildenafil tabuja ja ihan suomalaisesta apteekista! Paketissa tarrat ja resepti lompakossa. Jos on vähänkään fiksu niin kyllä osaa ostaa aidotmtuotteet, ei mitään irtopillereitä muovipussista. Tai huppupäiseltä tyypiltä apteekin nurkalta.... mull on takuu aitoapotenssikamaa, että josmkiinnostaa niin mailii vaan osotteeseen [email protected]

    • M1238
    • 59v

      Ei kannata ostaa mistään katukaupasta.Parasta on käydä lääkärin pakeilla.Pillereiten lisäksi löytyy pistos hoiton peniksen varteen ja alkaa seisomaan vaikka ei halutaskaan.Ei ole mitään hävetävää siinä kun käy lekurilla.Kerran kokenut ja nyt tyytyväinen.

    • 59v

      Hei mummeli vastasin äskettäin näistä pillereistä ja pistos hoidosta.
      Voin näyttää miten nopeasti tehoaa jos kkiinostaa.
      [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko valmis? Meidän tarinaan

      Rakastan sinua ❤️
      Ikävä
      84
      1622
    2. Nainen, huomasitko kun muutin sinua?

      Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/
      Ikävä
      88
      878
    3. Misä tulipalo?

      Mikä palaa Haapavedellä?
      Haapavesi
      8
      842
    4. IS Viikonloppu 12.-13.7.2025

      Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko
      Sanaristikot
      56
      829
    5. Jumankauta sä olet hyvännäköinen

      Ihan mun miehen näköinen 😍
      Ikävä
      53
      822
    6. Tämä kesä ei ollut vielä meidän

      Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos
      Ikävä
      58
      773
    7. Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä

      Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html
      Maailman menoa
      189
      749
    8. Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit

      Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.
      Ikävä
      80
      715
    9. Teet tämän niin

      Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸
      Ikävä
      41
      700
    10. Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan

      Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      172
      680
    Aihe