Rakkaus

Olen 12 vuotias poika ja olen kirjaimellisesti rakastunut meidän luokan tyttöön kuolisinkin hänen takiaan. Kaverit sanovat että hänkin pitää minusta mutta en ole varma. Olen hyvin ujo enkä rohkene mennä juttelemaan. Mitä teen että uskallan mennä juttelemaan hänelle. APUA !!
353
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vastakaa :(

Äänestä

Ai että mitä teet? Otat itseäsi niskasta kiinni ja menet puhumaan. Muuten ei tule mitään.

Ps: Älä viitsi olla valmis kuolemaan ihastuksen takia. Varsinkaan tuossa iässä

Äänestä

Ei muuta kun mullkkua pilluun suursuomalaisessa hengessä ilman mitään svekomaanisia turvakumeja, sillä kansakuntamme tarvitsee miljoonittain uusia terveitä suursuomalaisia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rakastunut1 kirjoitti:

Olen 12 vuotias poika ja olen kirjaimellisesti rakastunut meidän luokan tyttöön kuolisinkin hänen takiaan. Kaverit sanovat että hänkin pitää minusta mutta en ole varma. Olen hyvin ujo enkä rohkene mennä juttelemaan. Mitä teen että uskallan mennä juttelemaan hänelle. APUA !!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu