Olen luuseri

kun notkun kaiket yöt vaa netis ruikuttaa enkä löydä virtuaali naista parempaa itselleni
173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei kaveri, älä ole huolissasi sillä virtuaalinainen on parempi kuin yksikään imatran ryhiksistä tai sitten rahasi käyttävistä kaunottarista. Jatka vaan tumputtamista, tulee halvemmaksi ja on mukavaa, niin minäkin teen ja rahat riittää vaikka välillä huoriin. Sepä vasta elämää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bittiboy kirjoitti:

kun notkun kaiket yöt vaa netis ruikuttaa enkä löydä virtuaali naista parempaa itselleni

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu