Fai da Te

Onko kukaan tehnyt kyseisellä langalla? Mistä hankit langan?

http://www.kauneimmatkasityot.fi/mallit-ja-ohjeet/neulo-ilman-puikkoja

Kiinnostaisi tehdä kyseinen huivi, mutta googlettelin enkä löytänyt mitään mistä tuota lankaa saisi.
388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olevan Adriafilln lanka. Soitto maahantuojalle Furtexille, niin ostopaikka selviää.

Äänestä

yarn.ee

myy adriafil:n lankoja ja tosi halvalla.Itse tilasin ihania lankoja
ja sävyt on tosi uniikit.Fai da te lankoja näkyy olevan alennusmyynnissä nyt"

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Lejaa kirjoitti:

Onko kukaan tehnyt kyseisellä langalla? Mistä hankit langan?

http://www.kauneimmatkasityot.fi/mallit-ja-ohjeet/neulo-ilman-puikkoja

Kiinnostaisi tehdä kyseinen huivi, mutta googlettelin enkä löytänyt mitään mistä tuota lankaa saisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu