eli Puumanaisia siis ja Vanha akka ja Tommi?? No - niinhän se yleensä on että totuus satuttaa..
Täältä poistettu pari otsikko
5
295
Vastaukset
- poistettu viesti
minukin viesti poistettu vaikka en herjannut,vaan ihmettelin katrin pojan kuolin syytä
- Onko
tainnut jäädä lukematta palstan aihe....
- ??????
Mitähän se syy sinulle kuuluu? Jospas vain huolehtisit omista asioistasi!
- Katri-fani
?????? kirjoitti:
Mitähän se syy sinulle kuuluu? Jospas vain huolehtisit omista asioistasi!
Niinpä.... Täällä pitäisi keskittyä Katri Helenan musiikkiin ym. uraan liittyviin asioihin, eikä yksityisasioihin, jotka kuuluvat vain Katrille ja hänen läheisilleen!!!!! Kyllä noin pitkän uran tehneestä laulajasta riittää juttua ilman yksityisasioiden penkomistakin.
- tiedetään, tiedetään
Yksi ja sama pököpää tekee tänne kateellisia aloituksia Katrista. Toki ymmärrämme miksi. Lujille se ottaa, mutta kestä kuin mies!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 751191
- 741184
- 481064
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s1041018- 51985
- 34747
- 49714
- 54646
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?39642Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118577