Ei inahdakaan?!

Missä on vika kun kyseinen auto ei edes starttaa tai käynnisty? Hyytyi tienvarteen siis yhtäkkiä sammui itsestään eikä lähde enää ollenkaan pyörimään? Osaako joku ihana ihminen auttaa missä voisi olla vika? Bensaa on ja akku ok.
2320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hinaa se merkkikorjaamolle. Siellä kytkevät testerin, joka ei löydä yhtään vikakoodia. Työnjohtaja sanoo SInulle: Autossasi ei ole mitään vikaa.

Äänestä

Tojon osista noita nykyään kootaan. Siinä ilmiselvä syy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Auttakaa! kirjoitti:

Missä on vika kun kyseinen auto ei edes starttaa tai käynnisty? Hyytyi tienvarteen siis yhtäkkiä sammui itsestään eikä lähde enää ollenkaan pyörimään? Osaako joku ihana ihminen auttaa missä voisi olla vika? Bensaa on ja akku ok.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu