homotapahtumia turussa?

Olen aika uusi näissä piireissä enkä tiedä koska täällä järjestetään tällaisia ja missä?
1158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Haetko ihan siis vain tapahtumia(joita voi löytää googlettamalla) vai kävisikö myös seura, jonka kanssa hengailla jossain(sellaista löytyy esim. viikonloppuna ulkona hengaillessa, jos on rohkeutta mennä vaan juttelemaan. Ja Suxes on melko hyvä paikka myöskin aloittaa).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anonyymi20 kirjoitti:

Olen aika uusi näissä piireissä enkä tiedä koska täällä järjestetään tällaisia ja missä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu