Paras. Lukekaa lisää. Seuraavan kerran. Hullu akka nussi. Kyrpää postilaatikossa. Poliisi etsi akkaa puhelinpylväästä. Postilaatikko kaatui akan orgasmiin. Kyrpä lenti poliisin suuhun. Poliisi tukehtui siihen. Aamulla tapahtui kauheita. Rusakot juoksi puistossa. Munkit nussi koulussa. Akka löytyi kaupasta. Kiinnitettynä tankoon. Pilluun sain koskea. Akka sai orgasmin koulussa. Koulu syttyi tuleen. Palomies sammutti tulen. Akka pelastui. Akka otti suihin. Palomies ilahtui. Rusakko hyökkäsi. Akka suuttui. HALUATTEKO KUULA LISÄÄ?
Akka
Hullu
4
7801
Vastaukset
- shinomaniac
No, vaikka.
Kerro. - ei.
ei.
- lisää
joo joo lisää vaa
- jepzjepz
Tollasia on just ihana lukee sen jälkeen, ku on ensin lukenu jonku tooosi hyvän seksi novellin ja sormettanu, ja saanu orQn, ni toi vaan lisää kiihotusta! AAAAHHH!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1492489Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot97999- 64871
- 60753
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273691Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18677Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85670Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202648Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap21637