Treffit-sivuston laskuri täytyisi uusia.
Esim. minulla se näyttää noin 20 lähetettyä & vastaanotettua viestiä alle 10 vastaanottajaa ja lähettäjää (olen käyttänyt treffejä kuitenkin yli kaksi vuotta), ja että olen viiden käyttäjän blokkaama!!! Voisiko ainakin tämän blokkausten lukumäärän poistaa, ko. luku kun voi kasvaa ilman mitään omaa ansiota...(useimmiten kai juuri niin)....!!!!! ????
Treffiprofiilin laskurit
ABC123XYZ
1
151
Vastaukset
- ylläpidon sijainen
Laskurit nollattiin tämän vuoden alusta, kun sivusto uudistettiin. Tai onko peräti niin, että siinä on tilastot aina vain 1kk ajalta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1085531
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai954805Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1394762Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3672189- 1162030
- 1061780
- 2561567
- 3711308
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.591141- 2121097