Olen etsiskellyt mollin sivuilla töitä ja huomannut että iittalan shellille haetaan koko ajan työntekijöitä. siellä taitaa olla suuri vaihtuvuus. onko kellään kokemuksiii kyseisestä työpaikasta ??
Iittalan shell
16
3194
Vastaukset
- entinen :(
Olen ollut enkä suosittele kyseistä työpaikkaa !!! työntekijät mukavia mutta pomo ja vuoropäälliköstä ei voi sanoo samaa.
- pettynyt5
En minäkään suosittele kenellekkää kyseistä työpaikkaa. Haukutaan joka työvuoron päätteeksi!
- Kovat hinnat muutenk
Asiakkaana onkin ihmetyttänyt henkilökunnan kova vaihtuvuus ja ankea tunnelma.
- surullinen1
Eihän siellä voi viihtyä kun jatkuvasti vain haukutaan !!
- naurattaa :)
Kaikkia ne päästääkiin päällikköä ja vuoropäällikköä leikkimään !!
- Sinne sit tienaamaan
Loistava työpaikka ja hakemisen arvoinen tehtävä jos vain olet ahkera ja jaksat tulla töihin ajallaan. Älypuhelimen räplääjät ja nortilla norkoilijat eivät luultavasti ole tällä kertaa hakusessa.
- hah1
Taidat olla joku päälliköistä...
- hah2
hah1 kirjoitti:
Taidat olla joku päälliköistä...
Itse päällikkö varmasti :)
- naurattaa :)
Jaa loistava työpaikka ?????? !!!!!!! Hahhaahaa anna mun nauraa :)
- S from Hell
Suomessa taitaa olla huoltamokulttuuri ihan lamassa.
- esimiestenesimies
No sitten pitää olla työttömänä ja loisia yhteiskunnan tuilla jos ei normityöt kelpaa. Yleensä sitä saa mitä tilaa. Jos koulutus on jäänyt peruskoulutasolle niin niitä toimitusjohtajien paikkoja on aika turha haaveilla.
- rekkamies1
Olen poikennut kyseisessä shellillä aina kun ehdin työmatkoillani. Minun täytyy kyllä sanoa ettei kyseinen shelli ole siistimmästä päästä ja henkilökuntakaan mitään huippu hyvää. Verhot on tosi likaiset niitä ei ole kyllä vaihdettu moneen vuoteen ja lattiat on aivan hirveet saati miesten vessat !! ulos mielummin pissalle kun kusiseen vessaan! Henkilökunta vois siivota miesten vessoja kiitos!!
Henkilökunta on tupakille haisevia ja yks pyöreä tumma silmälasipäinen tyttö on armottoman hidas :( Myös ihmettelen työntekijöitten istumista ja syömistä tiskin takana ??? ei oikein nätti näky !- Istutukset tuhottu
Alamäkeä on mennyt.
- kikkare sukassakin
Loistopaikka. Vessassakin pystyy käymään vaikka sukat jalassa ja mahtavaa kun henkilökunta testailee myymiään tuotteita itse niitä maistellen. VIP-paikaksi suosittelen.
- ylennys
Mitä vielä....tottahan tuo, sinne haetaantietenkin koko ajan työntekijöitä siksi koska paikka on ainoa suomessa jossa ylenee virassa tosi nopeesti, virassa ylennettyjen paikat jääpi auki ja tilalle tarvitaan uusia
- naurattaa1
HAHHHAA :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään
Kaikkosen erityisavustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po2077196- 512753
- 1882251
Mitä tämä on
Ajatella, olen viimeksi nähnyt sinua melkein vuosi sitten ohimennen. Ja silloinkin sinä välttelit minua. En ole kuullut101613Ei monet elä kuin alle 60 v, mikä vaikuttaa?
gulp, gulp.. Juice Leskinen eli 56 vuotta. Matti Nykänen eli 55 vuotta. Topi Sorsakoski eli 58 vuotta.1421569Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke191237- 741190
Nyt on konstit vähänä.
Nimittäin tuulivoiman vastustajilla, kun pitää perättömiä ilmiantoja tehdä. Alkaa olla koko vastustajien sakki leimattu,381133Hyvää yötä kaivatulleni
En pysty tekemään kokemaan mitään sielussa tuntuvaa, syvää, vaikuttavaa, ilman että rinnastan sen sinuun. Niin kävi tänä241097Tilinpäätösvaltuusto 27.5
Samalla viimeinen kokous ennen uudenvaltuustokauden alkamista. Vanhat antavat itselleen erinomaiset arvosanat, ja siirty501019