Olen etsiskellyt mollin sivuilla töitä ja huomannut että iittalan shellille haetaan koko ajan työntekijöitä. siellä taitaa olla suuri vaihtuvuus. onko kellään kokemuksiii kyseisestä työpaikasta ??
Iittalan shell
16
3297
Vastaukset
- entinen :(
Olen ollut enkä suosittele kyseistä työpaikkaa !!! työntekijät mukavia mutta pomo ja vuoropäälliköstä ei voi sanoo samaa.
- pettynyt5
En minäkään suosittele kenellekkää kyseistä työpaikkaa. Haukutaan joka työvuoron päätteeksi!
- Kovat hinnat muutenk
Asiakkaana onkin ihmetyttänyt henkilökunnan kova vaihtuvuus ja ankea tunnelma.
- surullinen1
Eihän siellä voi viihtyä kun jatkuvasti vain haukutaan !!
- naurattaa :)
Kaikkia ne päästääkiin päällikköä ja vuoropäällikköä leikkimään !!
- Sinne sit tienaamaan
Loistava työpaikka ja hakemisen arvoinen tehtävä jos vain olet ahkera ja jaksat tulla töihin ajallaan. Älypuhelimen räplääjät ja nortilla norkoilijat eivät luultavasti ole tällä kertaa hakusessa.
- hah1
Taidat olla joku päälliköistä...
- hah2
hah1 kirjoitti:
Taidat olla joku päälliköistä...
Itse päällikkö varmasti :)
- naurattaa :)
Jaa loistava työpaikka ?????? !!!!!!! Hahhaahaa anna mun nauraa :)
- S from Hell
Suomessa taitaa olla huoltamokulttuuri ihan lamassa.
- esimiestenesimies
No sitten pitää olla työttömänä ja loisia yhteiskunnan tuilla jos ei normityöt kelpaa. Yleensä sitä saa mitä tilaa. Jos koulutus on jäänyt peruskoulutasolle niin niitä toimitusjohtajien paikkoja on aika turha haaveilla.
- rekkamies1
Olen poikennut kyseisessä shellillä aina kun ehdin työmatkoillani. Minun täytyy kyllä sanoa ettei kyseinen shelli ole siistimmästä päästä ja henkilökuntakaan mitään huippu hyvää. Verhot on tosi likaiset niitä ei ole kyllä vaihdettu moneen vuoteen ja lattiat on aivan hirveet saati miesten vessat !! ulos mielummin pissalle kun kusiseen vessaan! Henkilökunta vois siivota miesten vessoja kiitos!!
Henkilökunta on tupakille haisevia ja yks pyöreä tumma silmälasipäinen tyttö on armottoman hidas :( Myös ihmettelen työntekijöitten istumista ja syömistä tiskin takana ??? ei oikein nätti näky !- Istutukset tuhottu
Alamäkeä on mennyt.
- kikkare sukassakin
Loistopaikka. Vessassakin pystyy käymään vaikka sukat jalassa ja mahtavaa kun henkilökunta testailee myymiään tuotteita itse niitä maistellen. VIP-paikaksi suosittelen.
- ylennys
Mitä vielä....tottahan tuo, sinne haetaantietenkin koko ajan työntekijöitä siksi koska paikka on ainoa suomessa jossa ylenee virassa tosi nopeesti, virassa ylennettyjen paikat jääpi auki ja tilalle tarvitaan uusia
- naurattaa1
HAHHHAA :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2063230Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391620Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951472- 921389
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461344Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1581259Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121188Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231019Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89932Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.47829