mitä kouluu käytte? :)

Otsikko kertoo ↑↑↑
13182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

tylypahka

Äänestä

Beauxbatons

// Olemmeko kenties tavanneet joskus, harryn veli? Olin viime lukukaudella vierailulla tylypahkassa.

Äänestä
  • Fleur Delacour en tiedä olenko nähnyt sinua. viime lukukaudella kävi paljon vierailioita. olen harryn pikkuveli härö.

    Äänestä

No jos pääsen ni Suomen Nuoriso-opisto

ja kyl hain Eseduunkin mut tuskin pääsen ja hyvä niin.

Äänestä

Hei Harry, sua ei ookkaan näkyny pitkään aikaan, missäs oot hengaillu? Mua ois sua vähän ikävä, ja meillä jäi tärkeät jutut kesken? ;) Sä vaan lähit jonnekkin, mulla jäi ratsastus kesken!

Äänestä
  • MITÄ VITTUA?! PETÄTKÖ SINÄ MINUA HERMIONE?

    tiedän lihoneeni tässä kesällä 100kg, mutta rakastathan minua silti? Hermione, en voi elää ilman sinua! Olet päivieni loiste, elämäni valo.

    me pääsemme tästä kyllä yli, palaa kotiin ja synnytä minulle pari lasta ja anna minun panna sinua nysäkullillani.

    RAKASTAN SINUA HERMIONE!!

    Äänestä

  • hei hermione!

    Äänestä

  • harrykultasi kirjoitti:

    hei hermione!

    Hermione, petatko sina minuakin? Osottaisit hieman kunnioitusta kun olen sentaan kuuluisa huispauksen pelaaja.

    Äänestä

  • harrykultasi kirjoitti:

    hei hermione!

    Harry? Helvetti, pitihän se arvata. Jos kerran Hagrid on parempi kuin minä panemisessa, niin olisit voinut kertoa tämän asian aikaisemmin!!

    Äänestä

  • vaimosiGINNY kirjoitti:

    Harry? Helvetti, pitihän se arvata. Jos kerran Hagrid on parempi kuin minä panemisessa, niin olisit voinut kertoa tämän asian aikaisemmin!!

    Ginny rauhoitu! Me joimme itsemme humslaan ja teimme noh vähän kaikkea.. Teimme kuusysii harryn kanssa.. ps. Kattokaas utubest härö potter 4 XDD. Nauran aina :'D

    Äänestä

sattasen kouluu

Äänestä

Green_Dragon mä oon syntynyt Kotkssa, ihan paras paikka. :-P melken koko mutsin suku on sieltä.

Äänestä

anna tapion koulu (:

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


pöllööööööö kirjoitti:

Otsikko kertoo ↑↑↑

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu