Coccerspanieli narttu

Milloin voi astuttaa ensimmäisen kerran? koira on nyt 1 v
2277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Odota vielä vuosi

Äänestä

Pari vuotias narttu on yleensä hyvässä iässä emoksi; se on jo aikuinen mutta kuitenkin vielä nuori ja hyväkuntoinen.

Cockereilta olisi hyvä tutkia silmät ja mahdollisesti kuvauttaa luustoa ennen astutuksen suunnittelemista, jotta vältyttäisiin ainakin niihin littyviltä yllätyksiltä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mustavalkoinen1 kirjoitti:

Milloin voi astuttaa ensimmäisen kerran? koira on nyt 1 v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu