poikaystävää??

Oon -98 syntyny tyttö ja etin poikaystävää oulun läheltä, tyrnävältä tai utajärveltä :) oon itteni mielestä huumorintajunen, pirtee ja luotettava :) haluisin tutustuu vaikka ekaks kikissä mut jos ei oo kikkii nii s-posti tai faceki käy :)
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Asun oulun lähellä. Kik on lappalainen25. Tuu kikkaileen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


i need your love kirjoitti:

Oon -98 syntyny tyttö ja etin poikaystävää oulun läheltä, tyrnävältä tai utajärveltä :) oon itteni mielestä huumorintajunen, pirtee ja luotettava :) haluisin tutustuu vaikka ekaks kikissä mut jos ei oo kikkii nii s-posti tai faceki käy :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu