eka kerta!:)

poikakaveri00

Olin ensimmäistä kertaa tyttöystävälläni yötä ja samalla juhlimme hänen 13-vuotissynttäreitä. Kävimme ensin ostamassa karkkia, sipsiä ja kaikkea muuta herkkuja ja sitten tyttöystäväni sanoi minulle:- Haluaisitko tänään kokeilla sitä, osoittaen samalla kortsuhyllyä. Vastasin että:- Tottakai! Otin kaksi pakettia kortsuja.
Lähdimme pyörailemään kaupalta kohti heidän kotiaan ja kun vihdoin pääsimme heille menimme leffahuoneeseen katsomaan Halloween 5:sta. Leffan jälkeen ehdotin että voisimme mennä kylpyammeeseen, hän vastasi että:- Mennään vaan! Riisuimme vaatteet ja menimme ensin saunaan, sitten hän yhtäkkiä tuli kohti minua ja alkoi nuolla kulliani, en tietenkään estellyt. Vähän ajan nuolemisen jälkeen minä laukesin hänen kasvoilleen ja poistuimme saunasta kylpyammeeseen, jossa hän pesi mällit pois kasvoiltaan ja siinä sitten lilluttelimme noin puoli tuntia, kunnes lähdimme yläkertaan, jossa hänen huoneensa sijaitsi.
Riisuin kylpytakin hänen päältään ja hän meni selälleen sängylle ja avasin hänen haaransa ja aloin kiusoitellen suutelemaan
hänen reisiään ja etenin hiljalleen kohti hänen pilluaan. Aloitin nuolemisen klitoriksesta aina peräaukkoon asti ja vaihdoin tyylejä monta kertaa hänen voihkiessaan. Kaivoin kortsupaketin repusta ja otin sieltä yhden ja asetin sen peniksen päälle. Aloitimme lähetyssaarnaajasta ja hetken kuluttua vaihdoimme ratsastukseen. Seksin jälkeen puimme yövaatteet päälle ja menimme nukkumaan, se oli aika mahtava ekaksi kerraksi!:))

9

5917

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyttö00

      Kyllä

    • Höääh?

      13.v.? Mitä hittoa? Vauvat leikkii aikuisia...

    • Sanna20

      13- vuotiaan pojan pippelistä tulee vain höyryä, ei lennä mällit ei !

      • TOSIASIA=D

        Tämä on aivan totta.


    • justJoo123

      Kauanko olitte ollu yhessä?

    • jon5

      mikäs sun ikäs on

    • paras 1

      No mitäs lopuille kortsuille kävi ? Hukka investointi vai ?

    • En usko

      Ja mites 13.v viel tietää mitkä niiden asentoiden nimet on?

      • esjonne900069

        ei solekku nettii kirjottaa ja kattoa pornoa nii tollasta oppii


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit

      mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte
      Maailman menoa
      149
      2753
    2. Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa

      Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli
      Maailman menoa
      110
      2186
    3. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      42
      1815
    4. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      42
      1640
    5. Kyllä mies pakit kestää

      Herranen aina nyt poijat! 😃 Jos pelkäätte pakkeja noin paljon niin hamekangasta hakemaan. Oon ite saanut useammatkin n
      Ikävä
      62
      1537
    6. Palomestari sytytti tulipalon Kankaanpäässä

      Kankaanpää ei yllätä koskaan. Oukarinkadulla syttyi rivitalossa tulipalo toukokuussa 2024. Nyt sen sytyttäjää syytetään
      Kankaanpää
      31
      1294
    7. Kuka on Farmi Suomi Riiko?

      Farmi Suomi -realityssä Riiko Sakkinen on saanut paljon tv-aikaa. Riikon ajatuksia ja toisten nokittelua sekä lopulta pe
      Tv-sarjat
      14
      1251
    8. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      64
      1200
    9. Vastuuhenkilöt

      Ketkä ovat Lapuan Kotiasunnot-yhtiön tili- ja vastuuhenkilöt? Nimet kehiin, julkista tietoa.
      Lapua
      69
      1169
    10. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      180
      885
    Aihe