kanarian saaret

A.M.

Mikä olisi lasten kanssa matkustavalle kiva all inclusive hotelli? Teneriffalla on oltu kaipaisin lapsille enemmän tekemistä esim. vesiliukumäkiä hotellin alueella(tyyliin Turkki) ja suht rauhallinen paikka rannan läheltä. Vinkkejä?

1

216

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • A.M myös

      Me oltiin viime talvena Los gigantesissa (siis juuri Teneriffalla) ja hotelli oli Costa Los Gigantes. Se on kyllä monipuolinen ja perheille suunnattu. On All inclusive ja syötävä ei lopu kesken. Pari suurta allasaluetta, kaksi lämmitettyä. Takapihalla high ropes-kiipeilypaikka (ilmainen) isommille ja toinen kiipeilypaikka pienemmille sekä tennistä, jalista jne voi pelata. On myös yksi iso liukumäki altaaseen. Lastenkerho toimii ja kyllä tuolla lapsille on tekemistä, joka ilta sitten show, joka alkaa aikasemmin pienille lapsille.

      Kävelymatka keskustaa, paluumatka kiipeämistä, mutta taksit on edullisia, n. 3e suuntaansa. Rauhallinen pieni paikka ja hienot näkymät, vuoria ja merta. Suosittelen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      151
      1269
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      119
      1048
    3. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      215
      798
    4. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      772
    5. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      29
      760
    6. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      64
      752
    7. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      139
      716
    8. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      45
      641
    9. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      57
      622
    10. Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan

      Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss
      Pyhäjärvi
      60
      571
    Aihe