Tummat takaikkunat, madallettu alusta, ylileveät vanteet jossa kapeat renkaat, karvanopat roikkuu taustapeilissä.
Ai niin, meinasi unohtua. Krominen pakoputkenjatke.
Ps. Näitä vehkeitä ei sitten autokauppias ota vaihdossa :)
Tuning pojan perussetti
7
342
Vastaukset
- Supra 300hp
Itsellä on tummat takalasit, ei teinitummenukset vaan ihan liikkeessä laitettu ja ei ole pikimustat, 1000e weitekin korisarja jotta hyvä ja jäykkä ajaa, venykumit tuomassa näköä ei mitenkään amista, karvanoppia en minäkään ymmärrä enkä putken päitä mutta muuten puhuit aivan paskaa ja oot osaamaton, surkee autoinen luuseri.
- masdfg
Supra 300hp on suorastaan nero autoasioissa. Voitko selittää miten korisarja vaikuttaa ajettavuuteen? Korisarjaanhan sisältyy puskurit ja helmat. Laahaako ne maata vai?
- Ranfomggghl
Vitun urpo... Miks ees sättäilet täällä ku et autousta tiedä mitään? AERODYNAMIIKKA!
- voi teroa...
tolla supra terolla on oikeesti vaan dx corolla. Vaikka unissaan kyllä kaahailee supralla :D kuuluu joka yö makuuhuoneesta ''pruuum pruum!!! Iiiii!! Pruum pruum!!'' Ja aamulla on lakanat märät.
- aivan ihanaa
Tuning pojan perusmeikki:
-ripsiväriä
-finnit piiloon clearasil-peitepuikolla
-miehekäs korvakoru
-ihania kasvovoiteita lärviin
-pinkki paita
-miss sixty-farkut
-pinkit naiselliset kengät
-geelillä kammattu sotkutukka
Lisäksi naiselliset eleet ja kävelytyyli. - Linttta
Mulla ois alkamassa sellanen projekti. Ois vm.2002 Ford Ka kyseessä ja tarkotus tehä kunnon rottalintta. Mattamustaks ja ruostutettu konepelti. 10"leveet 13" pellit vanteiks ja väriks joko ruoste tai kultaspray. Konttiin 15" subbari ja 4-8kaiutinta eteen/takapenkille. Jousista puolet pois rälläkällä ja katolle kattoteline jonne sitte potkukelkka/heinäpaali tai muuta sälää. Ikkunat niin tummaks ku saa. Kaikki merkit ja muut koristeet ulkokuoresta poies ja silotella. Mielipiteita kannattaako alkaa tekemään vai työntää suohon koko lintta.
- Jussi21v
Mites muute ap se sun astras? Ootko jo kehannu ostaa pölykapselit siihe? Aluvanteita toki suosittelisin mutta taitaa nekin olla aika amikset. Soittimenkin voisit vaihtaa siitä vakiosta uuteen muttet varmaan kehtaa sitäkään tehdä koska liian amis.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuka oli töllöntyön tekijä?
Ketä on nyt pidätetty? Oliko syy mustasukkaisuus tyttöystävästä tai oliko muita lieventäviä seikkoja? Katuuko tekijä nyt333074Kotikasvatus siitä se lähtee eli missä meni vikaan että lapsesta tuli puukottaja
Ottakaa muut oppia, normaali kotielämä. Ei liikaa edes hengellisyyttä.441540Kun kohtaat jotain ainutlaatuista
ja upeaa, johon rakastut ehkä ensimmäistä kertaa ihan tosissaan. Sitten sähläät kaiken omien epävarmuuksien vuoksi. Eikö19971Mua ahdistaa
Tämä juttu. Miksi nainen torjuit minut vaikka kiinnostuksen merkkejä oli? Eihän tämän jutun olisi tarvinut johtaa sen pi32959- 59933
Ei tämä enää tervettä oo
Sydän pamppaillen oon jo tunnin meinannu laittaa sulle viestiä... Sormi tärisee lähetä kuvakkeen kohdalla.22928Tuli vain mieleen
että etkös sä yritäkin muiden miehiä? Se sun tuttava kertoi. En arvosta tuollaista naista, ihmekös kun oot sinkku. m -37840Perämoottoreiden huolto melkoisen kallista
Minulla on tuollainen keskikokoinen perämoottori ja yleistä merkkiä. Kyselin sille keväthuoltoa paikallisista liikkeistä36803Tanskademarit: ilman risusavottaa ei rahaa!
Näin persuna on pakko ihailla noita Tanskan demareita. Tanskalaisessa sosiaalidemokratiassa ei työtön saa rahaa ellei os173783- 48699